01.10.2020 İnsaaTR Haber Platformu

Kent Mühendislik Harita İnşaat

ADRES
Doğu mah. 23 nisan cad. no:59/2
TELEFON
02163905418
FAKS
02163903368
GOOGLE+
kentmuhendislik
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firmamız  mühendislik hizmet sektöründe kurulduğu 1998 yılından bugüne 20 yılı aşkın sürede faaliyette bulunmaktadır. Tüm altyapı çalışmalarının ilk adımı olan harita mühendislik hizmetlerinin ülke kalkınmasındaki  öneminin bilinci ile üstlenilmiş olan tüm projeleri, yapım ve uygulama yönetmeliklerinin, teknik şartnamelerinin gereğini titizlikle yerine getirerek, zamanında doğru örnek yapımlar olarak sonuçlandırmak ilkemiz  ve geleneğimiz olmuştur.

Ana iştigal konuları  arasında mühendislik  uygulamaları ve  ölçmeleri  dışında zamanla pekişen tecrübe ve piyasada müşteri memnuniyeti ile oluşan güven  müşavirlik  ve  danışmanlık hizmetlerini beraberinde getirmiştir. Ülkemizin güçlü firmalarının bölgemizdeki yatırımlarında teknik danışmanlık, koordinasyon ve müşavirlik hizmetleri verilmiştir.

MİSYONUMUZ
Bulunduğumuz sektör ve yatırım camiasının standartlarını asmak için büyük çaba sarf ediyoruz. Bunu akılcı yatırımlar yapabilen en iyi kadroyu  barındırarak,  bütünlüğe  ve  başarıya  değer veren bir kültürü destekleyerek gerçekleştiriyoruz.  En zorlu  ekonomik dönemlerde bile bütünlük ve is ahlaki  esasına  dayılı çalışma anlayışımıza olan bağlılığımızı güçlendirmek için gerekli tüm adımları attığımızı gösterdik.

KISA DÖNEMDE
Su anda Türkiye üzerine  yoğunlaşmış, oldukça saygın ve tanınmış  bir  yatırım  yönetimi hizmetleri  sağlayıcısı  olan firmamız, Türkiye, Orta Doğu ve bölge ülkelere doğru yayılmayı planlamaktadır.

ORTA UZUN DÖNEMDE
Türkiye, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve  Doğu  Avrupa ve ABD’yi kapsayan çok yönlü müşteri  portföyü ve  yatırımlarıyla, dünya  çapında  özenilen bir  yatırım  yönetimi hizmet  sağlayıcısı  olmak,  Özellikle Avrupa ve Orta  Doğu  pazarlarında olmak üzere, dünya çapında saygı gören bir gayrimenkul fon yöneticisi olabilmek

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ